Zodiakalny Baran

?Zawsze będę nosił w kieszeni małe lusterko i uganiał się za babskim rodem? powiedział Grek Zorba, czyli jeden z bardziej znanych zodiakalnych, literackich Baranów.

Zodiakalny baranZodiakalny Baran to osobnik zazwyczaj przebojowy, przekonany o swej wyjątkowości tupeciarz. Ma bardzo bezpośrednią naturę i łatwość nawiązywania kontaktów z płcią przeciwną z czego skrupulatnie korzysta. Baran szuka miłości przez całe życie za każdym razem żywiąc przekonanie, że to właśnie to. Po czym znudzony za chwilę szuka innej partnerki. Bo Baran liczy, ze następna będzie tą wyśnioną królową, która zabierze go w krainę wiecznego szczęścia. On naprawdę liczy na miłość, ale zachowuje się dziwnie, gdy na horyzoncie pojawi się ktoś wart uwagi.

W zależności od swego ascendentu zodiakalny Baran nie jest w stanie utrzymać się u boku jednej kobiety, planować z nią swoją przyszłość, uwodzić subtelnie, prowadzić wysublimowaną grę wstępną, być czułym kochankiem.

Takie cechy są typowemu zodiakalnemu Baranowi obce.

Jeśli szukasz u Brana poszanowania tradycji, utartych konwenansów, czy zasad, to źle trafiłaś. Baran nie ma cierpliwości ani ochoty na takie błahostki.

Tak postępowały także literacie wzorce Barana, jak wspomniany już Grek Zorba, czy też Scarlett O’Hara z ?Przeminęło z wiatrem?. Baran to bardzo temperamentny osobnik i to w sposób niezwykle niemiły dla innych. Osoby najbliższe często cierpią z powodu Barana, który nie potrafi z nimi współżyć, kierując się w życiu jedyną słuszną zasadą: zadowolenia siebie samego. Złość mu przechodzi, pozostawiając u innych niesmak, zaś sam Baran jest zdumiony, że ludzie Ci odsuwają się od niego. Przecież skoro on sam zapomniał już dlaczego zrobił komuś awanturę, tak samo powinno zareagować jego otoczenie. Gdy do zdumionego dociera, że za to co zrobił należy mu się takie traktowanie, obraża się na cały świat i odchodzi nie umiejąc powiedzieć: przepraszam.

Możesz być pewna tego, że wiążąc się z Baranem rozstanie będzie głośne i z hukiem.

Ciche odejście nie leży w jego naturze. Tak jak w naturze Barana nie leży zrozumienie drugiej osoby. Baran żyje dniem dzisiejszym, jutro i wczoraj to dla niego odległe terminy. Jak zachowuje się prawdziwie i szczerze zakochany Baran? Jeśli kocha naprawę, potrafi być wierny. Mimo praktycznego niezwykle podejścia do życia w głębi jest w nim jakiś idealizm, który uzewnętrznia się przy właściwej osobie.

Zakochany Baran jest niezwykle zazdrosnym osobnikiem.

Nie będzie tolerował innych samców wkoło jego kobiety. Może to wynika z zaniżonej samooceny i kompleksów, które mimo głośnego zachowania siedzą w nim. To jak mały piesek, robi wkoło siebie dużo szumu, udaje dzielnego, bo wewnątrz wie, że jest tylko małym pieskiem i nikt nie potraktowałby go z należytą uwagą.

Bo Baran potrzebuje audytorium, potrzebuje być w centrum, musi brylować.

Baran to typowy Casanova. Partnerka Casanovy jest tylko narzędziem do osiągnięcia przez niego rokoszy. Bo w łóżku Baran jest taki jak w życiu, liczy się tylko jego zadowolenie. Nastawienie do seksu jego partnerki nie jest ważne, to jego preferencje seksualne się liczą. Jeśli liczysz dziewczyno na romantyczne westchnienia i równie romantyczne uniesienia, to się zawiedziesz. Typowy Baran dąży do celu, to znaczy do zerwania z Ciebie bielizny. Niewinność jest mu kompletnie obca. Jeśli jesteśmy przy sprawach seksu.

Baran lubi pozycję , gdy może widzieć wdzięki swej partnerki w całej okazałości, Najlepiej te ukryte wdzięki. Pozycja na pieska jest idealna, gdy może on pokontemplować intymność swojej kochanki i co najważniejsze mieć pełną kontrolę sytuacji. Bo Baran musi przejmować ster w każdej sytuacji. Tak jak jurny jest Baran za młodu, tak bardzo cierpi potem, gdy jako już wiekowy pan nie jest stanie sprostać wymaganiom swej partnerki. Brak wzwodu martwi go i doprowadza do frustracji. Co robi wówczas Baran? Szuka innych podniet i coraz młodszych partnerek, by udowodnić że jeszcze wiele może. Najbardziej typowy Baran potrafi być niezwykle agresywny i prymitywny. Czuła i delikatna kobieta może czuć się przy takim mężczyźnie dość dziwnie.

Na początku może to być fascynujący związek, szczególnie w sypialni, który jednak nie rozwija się na innych płaszczyznach i w kobiecie pozostaje niedosyt. Pobudliwość erotyczna Barana stoi na niezwykle wysokim poziomie.

Lubi zdominować swoje partnerki, nierzadko bliski jest mu sadyzm lub jego łagodne odmiany z czego czerpie dodatkową satysfakcję seksualną.

Baran, to prymitywny i pobudliwy kochanek, który z pewnością znajdzie tak swoich zwolenników wśród płci przeciwnej, jak i rzeszę zagorzałych przeciwniczek. Wszystko jest kwestią indywidualnych preferencji każdego z nas – są tacy, dla których nadpobudliwość jest ok, dla innych zaś to nie do przyjęcia, bo preferują inne cechy u swego partnera.

Tagi dla tego wpisu: , , , , ,
Dodane do kategorii Miłość i partnerstwo przez Magdalena dnia środa 26 Sierpień 2009 o godzinie 11:48

1 Komentarz »

  1. Komentarz autor Hitchi — 5 grudnia 2011 @ 20:33

    Skupianie sie na negatywnej stronie, w zadnym stopniu nie buduje wiarygodnosci analizy.

Kanał RSS dla komentarzy tego posta. TrackBack URI

Zostaw komentarz